Logo_normaal_mups.jpg

      PRIEMONĖS PROFESIONALIAM MAKIAŽUI

vlcsnap_41497.png 

 

PRIEMONĖS PROFESIONALIAM MAKIAŽUI

Puiki kokybė ir prieinama kaina

Tai profesionalaus makiažo priemonės, pagamintos kasdieniniam kino, teatro ir televizijos grimuotojų darbui. Make-up studio įkūrėjas olandas Wil-Vanhet Hek, atidaręs 70 – ais metais dukterines  įmones iš šeimos firmos Special Cosmetics b.v. 1988 metais produktai profesionaliam makiažui su prekiniu Make-up studio ženklu papuolė ir į prekybos tinklus paprastiems vartotojams. Visa produkcija gaminama firmos įmonėse, kur taip pat gaminama dekoratyvinė kosmetika kitiems žinomiems kosmetikos prekiniams ženklams. Ši dekoratyvinė kosmetika mėgiama daugelyje pasaulio šalių ir yra eksportuojama į 17 valstybių.

Šios linijos produktais naudojasi tiek profesionalai, tiek ir šiuolaikinės moterys, kurios vertina kokybę ir jos santykį su kaina. Kolekcija apima platų spalvinės gamos spektrą, taip pat didelį šepetėlių, aplikatorių pasirinkimą. Paprastas naudojimas, šiuolaikiškas dizainas, praktiška pakuotė. Produkcija hipoalerginė ir netestuota ant gyvulių. Gaminant linijos produktus, pirmoje eilėje naudojami aukštos kokybės ingredientai, nesukeliantys uždegimų ir alergijų. Pakuotė praktiška ir ekologiškai švari. Naudojama kosmetikos produktų papildymo sistema. Perkantis produkciją klientas, esant reikalui gali dėžutėje pakeisti jam reikalingą dalį.

Makiažas atrodys nepriekaištingai tik ant švarios ir prižiūrėtos odos!

Make-up studio sukūrė specialias valančiąsias priemones ir bazinius kremus prieš makiažą. Jie labai patogūs naudojimui tiek profesionalams, tiek ir paprastiems klientams.

GREITAS VEIDO IR AKIŲ VALIKLIS 3 x 1. 500 ml.

Produktas trys viename,  kuris atlieka valomojo pienelio, akių makiažo valiklio ir drėkinančio produkto funkciją. Valantis pienelis neerzina veido odos ir švelnios odos apie akis. Produktas patogus naudoti, lengvai pašalina makiažą nuo veido, tušą nuo blakstienų bei kosmetiką apie akis.

ŠVELNUS IR TONIZUOJANTIS LOSJONAS, 500 ml.

Šis produktas švelnina, tonizuoja, remina, gaivina veido odą.  Gali būti naudojamas kaip purkškiklis makiažui užtvirtinti. Tinka visiems odos tipams.

MAKE-UP STUDIO  MAKIAŽO PAGRINDAI

SLĖPĖJAS, MASKUOJANTIS KREMAS

Lygi oda, deja mūsų laikais pasitaiko labai retai. To priežastys labai įvairios: tai ir įvairios kilmės traumos, pigmentinės ir prigimtinės dėmės, gražios odos spalvos praradimas senstant, dėl ligos ir t.t.

Maskuojantis kremas padeda ištaisyti šiuos trūkumus, naudojamas mažiems plotams užmaskuoti. Užmaskavus nelygumus pagrindinis tonas padengs odą lygiau. Maskuojančio kremo dėka galima paslėpti spuogelius, pigmentines ir prigimtines dėmes, tamsius ratilus poakiuose, randus ir t.t. Kremas ant odos užtepamas šepetėlio pagalba arba pirštų galiukais.

NEUTRALIZATORIAI. Jei oda turi spalvinių nelygumų, yra galimybė juos paslėpti neutralizatorių pagalba, kurie tolygiai išsklaido spalvinius odos nelygumus. Jie  naudojami užmaskuoti dideliems plotams. Dažniausiai naudojami šių spalvų neutralizatoriai:

ABRIKOSO SPALVOS – mėlyni ratilai po akimis.

ŽALIA – kuperozė, paraudimai, akne arba raudonuojantys randai.

PERSIKO SPALVOS – bloga odos spalva, pavargusi oda, pilka odos spalva po ligos.

VIOLETINĖ- turintiems ant odos geltonų dėmių, priduoda odai gaivų vaizdą.

BALTA – maskuoja raukšles ir peleninį odos atspalvį.

BIRI KOREGUOJANTI PUDRA

Naudojama odos spalviniams nelygumams ir odos atspalviui atgaivinti, padengus pudromis bei makiažo pabaigoje

 

 SKYSTAS TONINIS KREMAS 

 

Norint atlikti lengvą ir greitą dieninį makiažą, geriausiai naudoti skystą toninį kremą, kurio dėka gauname peršviečiamą natūralų toną. Nuvalius odą tinkamomis priemonėmis, tonizavus, uždėkite atitinkantį odos tipą bazinį kremą. Toninį kremą uždėkite kempinėle arba pirštų galiukais. Naudojant drėgną kempinėlę toninis kremas lengviau pasidengia ir stipriau priglunda prie odos. Šis toninis kremas tinka odai, kuriai nereikia koregavimo ir maskavimo, t. y. lygiai ir vientiso atspalvio odai. Pasirinktas kremas gali būti vienu tonu šviesesnis, nei odos tonas po pasmakrės linija. Oda, kuri reikalauja stipresnio maskavimo, padengiama serijos C/covering produktais,  o H/Hydromat protection  produktai, dengia lengvai ir  turi drėkinantį poveikį. 

Skysti pagrindai:                                                

 H/Hydromat protection  (Drėkinantys):

 

- Drėkinantis pagrindas

- Peršviečiamas paviršius

- Pudruoti ant viršaus nereikia

- SPF 10 saulės filtras

- 9 atspalviai

- Kempinėle

 

C/covering (Stipriau dengiantys):

 

- Silikoninis pagrindas

- UV spindulių filtras

- Reikalingas pudravimas ant viršaus

- 9 atspalviai

- Drėgna/sausa kempinėle

 

 

KOMPAKTINĖ KREMINĖ PUDRA

Puikus mikrostruktūrinis pagrindas. Pasižymi geromis dengiančiomis savybėmis, išlieka visą dieną. ši kreminė pudra lengvai užtepama ant odos ir priduoda jai aksominį švelnumą. Užtepant pudrą ant odos kempinėle, daro odos paviršių matinį. Užtepant drėgna kempinėle, daro odą švelnesnę ir natūralesnę. Yra 9 atspalvių. Visiškai nereikia pudruoti ant viršaus

KOMPAKTINĖ PUDRA 3 x1:

Pasižymi šiomis funkcijomis: - užfiksuoja spalvą

                                               - naudojama sausa tepant su kempinėle ar tamponėliu

                                               - naudojama drėgna tepant su kempinėle

                                               - idealus 5 minučių makiažas

                                               - suteikia odai matiškumą, ilgai išsilaiko

                                               - yra 6 skirtingų atspalvių

 

KOMPAKTINĖ ŽEMĖS PUDRA

Kompaktinė pudra natūralaus saulės įdegio odos atspalviui ištisus metus. Yra matiniės ir blizgios spalvos, naudojama tepant ant odos su dideliu šepetėliu.

BIRI PUDRA

 

Biri pudra naudojama pagrindinio tono sutvirtinimui, priduodama odai matinį paviršių. Pudra labai plonos ir lengvos tekstūros daro odą minkštą ir šilkinę. Pudra pasiskirsto tolygiai, likučiai lengvai pašalinami šepetėliu.

VISIGN PRO MAKIAŽO PAGRINDAI

VISIGN PRO. X-TREME KOMPAKTINĖ KREMIMINĖ PUDRA

Pagaminta iš naujos kartos žaliavos, savo sudėtyje turi šilko ir neilono proteinų, padengia odą tolygiai,  tuo  pačiu ją puikiai apsaugo ir puoselėja. Yra 26 skirtingi šios pudros atspalviai. Užtepama su sausa arba drėgna kempinėle. Gerai išsilaiko visą dieną, neužkemša porų, neleidžia atsirasti komedonams. Labai smulkios struktūros, puikiai fiksuoja. Idealus pagrindas makiažui televizijai

VISIGN PRO. X-TREME BIRI PUDRA

4 - ių skirtingų atspalvių, labai smulkios ir lengvos struktūros, užtepama ant odos dideliu pudros šepetėliu. Visiškai matinė, puikiai fiksuoja. Praktiška pakuotė

PRODUKCIJA AKIMS

Akių makiažo priemonės pabrėžia akių kontūrą, daro blakstienas didesnės apimties. Akys tampa daug išraiškingesnės.

AKIŲ PIEŠTUKAI.

Juodas, tamsiai rudas, tamsiai mėlynas, pilkas, tamsiai žalias. Taip pat dar yra trijų spalvų - juodos, tamsiai rudos („padūmavusių“ akių efektas) ir baltos (akių išdidinimui) - kreminiai pieštukai, kuriuos labai paprasta ir lengva naudoti. Labai mėgiami perlamutriniai akių pieštukai, jie yra dviejų spalvų: petrol ir violetinė. Naudojami akių kontūrų pravedimui ir greitam makiažui (naudojant tik pieštukus) pasidaryti.

AKIŲ ŠEŠĖLIAI

53 matinės ir 11 blizgių spalvų, gali būti naudojami kaip drėgni ir sausi. Šie šešėliai pasižymi stipriu pigmentu, intensyviomis spalvomis. Taip pat naudojami antakių paryškinimui ir akių kontūrų pravedimui.

BLIZGIOS PUDROS/ŽĖRINTYS BLIZGESIAI – EFEKTYVIAM MAKIAŽUI

 

Akių makiažui paryškinti yra sukurta 24 skirtingų blizgių perlamutrinių atspalvių ir 10 žėrinčio efekto birių šešėlių, kuriems sutvirtinti yra pritaikytas specialus akių šešėlių gelis. Sidabro blizgesys praturtins bet kurį šešėlį, padarys jį efektingesnį.

Blizgesiai gali būti įmaišomi į lūpų dažus, kaip lūpų blizgesys.

SKYSTAS AKIŲ KONTŪRO PRAVEDIMAS

Spalvos juoda, tamsiai ruda, tamsiai mėlyna. Šių pravedimų dėka galima atlikti nepriekaištingą akių kontūro liniją, kas padaro akis ypatingai išraiškingas. Pasirinkite pravedimą, kuris labiausiai tiks prie jūsų naudojamų šešėlių.

BLAKSTIENŲ TUŠAS

Trijų gilių, išieškotų atspalvių: juodo, rudo, mėlyno. Linijoje taip pat yra YPATINGAI BLAKSTIENŲ APIMTĮ DIDINANTIS TUŠAS, juodai-pilkos spalvos su perlamutriniu atspalviu, ilginantis bei švelniai užriečiantis blakstienas, darantis jas didesnės apimties. Taip pat yra vandeniui atsparus tušas, kuris ypatingai rekomenduojamas atliekant nuotakos makiažą.

ANTAKIAI

Labai svarbi makiažo detalė – teisingai išieškota antakių linija. Neišraiškingi antakiai ir veidą daro neišraiškingą, o akys praranda savo patrauklumą. Antakių kontūro linijai paryškinti naudojami rudo ir pilko

atspalvio šešėlių mišiniai. Jei reikalinga didesnė korekcija, rekomenduojama naudoti antakių pieštuką. Yra dviejų atspalvių: natūraliai rudas ir tamsiai rudas. Gelis-fiksatorius antakiams, padės sutvirtinti ir išlaikyti jiems suteiktą formą.

PRODUKTAI  LŪPOMS

LŪPŲ KONTŪRŲ PIEŠTUKAS, kurio pagalba galima pakoreguoti lūpų kontūrą. Taip pat pieštukas apsaugo nuo lūpų dažo ištekėjimo už lūpų kontūro. Jei naudosime pieštuką tonu tamsesnį nei lūpų dažas, rezultatas bus natūraliai išraiškingas. Pradedantiems rekomenduojama naudoti natūralių atspalvių lūpų pieštukus, pvz.:Nr. 5.

LŪPŲ DAŽAI/ 50 įvairių atspalvių; taip pat kiekvieną sezoną pasiūloma po du naujus atspalvius. Jei norite priduoti lūpoms ypatingą išraiškingumą ir pilnumą, po lūpų dažo naudokite blizgesį lūpoms. Profesionalų pamėgtos 6 paletės, kurias sudaro po 18 skirtingų lūpų dažų atspalvių.

LŪPŲ BLIZGESIAI yra 5 įvairių atspalvių. Blizgesius galima naudoti ir su lūpų dažais,  ir atskirai, kas priduos lūpoms natūraliai gražią išraišką. Turi gydomąjį efektą ir drėkinantį efektą.

YPATINGAI ŠVYTINTIS SPECIALUS LŪPŲ BLIZGESYS daro lūpas ypatingai prašmatnias ir padeda geriau sutvirtinti, fiksuoti lūpų dažą. Jį taip pat galima naudoti ir atskirai.

SKAISTALAI

Jų dėka lengva koreguoti veido kontūrą, modeliuoti bei priduoti veidui šviežią ir sveiką išvaizdą. Skaistalų tonas pasirenkamas pagal kliento amžių ir odos atspalvį. Taip pat labai puikiai atrodo, kai skaistalų spalva harmoninga lūpų dažų spalvai. Skaistalai gali būti naudojami ir kaip šešėliai. Papildymo sistema.

PUDROS SU BLIZGESIU

Naudojant pudras su blizgesiu nėra kažkokių ypatingų taisyklių, viskas priklauso nuo jūsų fantazijos ir drąsos. Papildydami šia pudra matinius šešėlius, gauname švytinčių šešėlių efektą. Pridedant pudros į lūpų blizgesį, padarysime lūpas labiau išraiškingas ir jausmingas. Uždėkite pudros šepetėliu ant įdegusios odos, skruostų, kaklo ir dekoltė ir tai priduos makiažui šviežumo, švytėjimo ir skaidrumo, atgaivins pavargusią odą, vakariniam makiažui priduos iškilmingumo. Brandaus amžiaus damoms šią pudrą patariama naudoti atsargiai, kadangi perlamutras išryškina raukšles.

ŠEPETĖLIAI

 Profesionaliam makiažui - profesionalūs įrankiai. Įvairios paskirties ponio, kiaunės, sabalo, voverės, ožkos plauko/ sintetiniai, aplikavimui kontūravimui ir fiksavimui, pasižymi ypatingu specifiškumu ir kokybe.

BLAKSTIENOS:

- 24 įvairūs ištisinių blakstienų tipai

- Kuokšteliai,

- Žėrinčios/šou,

- Specialūs klijai blakstienoms

ĮVAIRŪS:

 Kempinėlės, pieštukų drožtukai, blakstienų užrietėjai, dėklai šepetėliams, paletės šešėliams

 

Oficialus   Make-up Studio  atstovas Lietuvoje:

B. Stalioraitienės grožio studija,

Vasario 16-osios g. 5, LT 68299, Marijampolė , tel/fax:8-343-52715;

mob.:8-687-58471; e-mail: info@groziostudija.lt  

Daugiau informacijos: www.make-upstudio.com         


 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  ELSA HJERONYMUS

 

TIK ŠVARI ODA YRA GRAŽI

 

ODOS PRIEŽIŪROS SISTEMA, KURIOS TIKSLAS ATSKLEISTI BEI  PALAIKYTI SVEIKĄ, ŠVARIĄ IR GRAŽIĄ ODĄ

 Elsa Hjeronymus produktų linijoje įeina priemonės visų tipų odai, atitinkančios aukščiausios kokybės standartus. Odos priežiūros produktai veikia pagal principą, padedantį ne tik atskleisti ypatingai  švarią ir tvirtą veido odą, bet ir išlaikyti ją šviežią bei gražią.

 

 VALYMAS

Aukštos kokybės valantys produktai vaidina svarbią rolę jūsų kasdieninei odos priežiūrai. Jie nuramina odą ir paruošia ją įsisavinti kitus produktus.

 

 ELSA HJERONYMUS TURTINGAS VALOMASIS KREMAS. Minkštinantis ir švelninantis valomasis kremas su giliu valomuoju efektu. Pašalina nešvarumus ir makiažą, efektyviai ir greitai akių makiažą. Naudojimas: kremas nėra tirpstantis vandenyje, todėl turi būti nuvalomas servetėle. Pabaikit veido valymą su Gaivinančiu toniku nr.9 ar Švelniuoju toniku nr.13 – abu mažina poras. Normaliai, sausai ir jautriai odai.

 

 ELSA HJERONYMUS PUTOJANTIS VALIKLIS. Skystas muilas su antibakteriniu efektu. Pašalina negyvas ląsteles, išvalo odą giliai ir reguliuoja sebumo funkciją. Oda įgauna švarumą ir gaivą, lieka matinė. Naudojimas: paimkit mažą kiekį kremo į rankas, trinkit kol suputos, įtrinkit veidą keletui minučių ir nuplaukit drungnu vandeniu. Šis skystas muilas rekomenduojamas naudoti kelis kartus per savaitę kaip dušo želė, ypač jei yra akne ant nugaros, krūtinės ar pečių. Valymą pabaikit su Gaivinančiu toniku nr.9. Riebaluotai ir mišriai odai.

 

 ELSA HJERONYMUS DRĖKINANTIS MUILAS. Minkštinantis valomasis muilas, kuris pašalina makiažą, nešvarumus ir iškilusius riebalus. Muilas yra 100% iš žolelių, visiškai natūralių ingredientų, tokių kaip kakavos aliejus, palmių aliejus ir t.t. Oda po valymo lieka gaivi ir šilkinė. Naudojimas: nuvalykit veidą muilo putomis, nuplaukit drungnu vandeniu. Pabaikit valymą su Gaivinančiu toniku nr.9 arba Švelniuoju toniku nr.13. Visiems odos tipams.

 

 ELSA HJERONYMUS VALOMASIS PIENELIS.  Gaivinantis ir švelnus valomasis pienelis, kurį lengva naudoti. Greit pašalina nešvarumus ir makiažą, tuo pačiu palikdamas odą sudrėkintą. Oda lieka švari ir gaivi. Tinka akių makiažo pašalinimui. Naudojimas: įmasažuokite pienelį į odą ir nuplaukit drungnu vandeniu. Pabaikit valymą su Gaivinančiu toniku nr.9 ar Švelniuoju toniku nr.13 – abu mažina poras.  Visiems odos tipams.

 

 ELSA HJERONYMUS STANDINANTIS VALOMASIS GELIS. Valomasis gelis, turintis maksimalų poveikį, pagerina ir atšviežina odos spalvą. Sudėtyje esančios pieno ir vaisių rūgštys pašalina mirusias ląsteles nuo odos, pagerina odos spalvą, stimuliuoja ląsteles ir mažina poras. Naudojimas: mažą kiekį gelio trinti kol suputos, ir juo masažuoti veidą ir kaklą keletą minučių. Nuplaukit drungnu vandeniu. Valymą baigti Standinančiu toniku, mažinančiu poras. Visiems odos tipams.

 

 ELSA HJERONYMUS ATIDARANTIS VALIKLIS NR.7 Losjonas, pasižymintis antibakteriniu efektu. Pašalina makiažą, nešvarumus ir nereikalingus riebalus nuo odos. Išvalo poras, neužkemša jų, pašalina senas ląsteles, palikdamas odą gaivią ir švarią. Normaliai, mišriai ir riebiai odai.

 

 ELSA HJERONYMUS ŠVELNUS PILINGO KREMAS. Švelnus pilingo kremas, tinka net ypač jautriai ir sausai odai. Pilingo kremas susideda iš apvalių titnagdumblio ir moliūgo skaidulų, kurios pašalina senas ląsteles nuo odos. Pagerina  odos spalvą ir cirkuliaciją. Naudojimas: naudokite vieną  ar du kartus per savaitę. Normaliai, kombinuotai ir riebaluotai odai.

 

TONIKAI

 

Tonikai pašalina valymo produktų liekanas, sumažina poras ir atstato odos drėgmės bei pH lygį.

 

ELSA HJERONYMUS STANDINANTIS TONIKAS.    Toniko sudedamosios dalys pieno rūgštys ir riešutų ekstraktai turi lengvą odos pilingo ir porų mažinimo efektą. Pentavitinas drėkina odą iš gilumos. Oda įgauna naują standumą ir gaivumą. Naudojimas: maksimaliam odos sudrėkinimui uždėkite kompresus, sudrėkintus toniku 5-10 minučių. Visiems odos tipams.

 

 ELSA HJERONYMUS ŠVELNUS TONIKAS NR.13 Antibakterinis ir drėkinantis tonikas, nealkoholinis ir be riebalų. Žolelių ekstraktai, įeinantys į toniką, kaip paprastasis pankolis ir anyžiai, sumažina odos sudirgimus ir uždegimus. Oda bus nuraminta ir po naudojimo suminkštės. Sausai ir jautriai odai.

 

 ELSA HJERONYMUS GAIVINANTIS TONIKAS NR.9 Mažina poras ir sudrėkina, atgaivina veido odą, aprūpina gaiva ir švytėjimu. Visiems odos tipams.

 

 DIENINIAI IR NAKTINIAI KREMAI

 

Maitina, drėkina, ramina odą ir padaro ją minkštesnę

 

.

 ELSA HJERONYMUS TURTINGAS 24 VAL. KREMAS. Maitinantis ir apsauginis kremas, prisotintas žolelių aliejų ir ekstraktų. Mažina suerzinimus ir įtempimus. Greitai absorbuojasi, oda tampa minkšta ir lanksti. Matinis, tinkamas naudoti kaip makiažo pagrindas. Sausai ir jautriai odai.

 

 ELSA HJERONYMUS DRĖKINANTIS DIENINIS KREMAS. Dieninis kremas, reguliuojantis ir gerinantis odos drėgnumo balansą. Drėkina, maitina, idealus makiažo pagrindas, matinis. Turi UV apsaugą. Sausai ir normaliai odai.

 

 ELSA HJERONYMUS TURTINGAS NAKTINIS KREMAS. Turtingas maitinantis kremas su atstatomuoju efektu, suteikiančiu odai sveiką ir malonų jausmą. Sausai ir normaliai odai.

 

 ELSA HJERONYMUS NAKTINIS KREMAS EXTRA PLUS. Odą atjauninantis naktinis kremas, turintis savyje GLA rūgščių, žolelių aliejų ir ekstraktų , kolageno ir vitamino E. Kremas turi drėkinantį ir maitinantį efektą, stimuliuoja odos atsinaujinimą bei cirkuliaciją. Odos spalva ir elastingumas po naudojimo žymiai pagerėja. Visiems odos tipams.

 

 ELSA HJERONYMUS DIENINIS KREMAS EXTRA PLUS. Lengvos kompozicijos dieninis kremas, turintis savyje GLA rūgščių, kurios turi odą drėkinantį ir apsauginį efektą. Sudėtyje yra kolageno ir alijošiaus ekstrakto. Visiems odos tipams.

 

 ELSA HJERONYMUS DRĖKINAMASIS DIENINIS KREMAS. Dieninis kremas, reguliuojantis ir gerinantis odos drėgnumo balansą. Drėkina, maitina, idealus makiažo pagrindas, matinis. Turi UV apsaugą. Sausai ir normaliai odai.

 

 ELSA HJERONYMUS ENERGIZUOJANTIS KONCENTRATAS. Susideda iš didelio kiekio vitaminų ir mineralų, kurie padeda atnaujinti ir apsaugoti natūralių odos drėgmės balansą. Vitaminų šaltinis stresų nualintai, blyškiai ir negyvybingai odai. Turi savyje vitaminų C ir E iš žolelių ir liposomų, pripildytų vitaminais A, B1, B2, B5, B6, PP, H ir B9. Pagerina odos elastingumą, ląstelių funkcijas, deguonies įsisavinimą, dėl ko odos spalva ir struktūra žymiai pagerėja. Visiems odos tipams.

 

 ELSA HJERONYMUS BALANSUOJANTIS DIENINIS KREMAS. Kremas absorbuoja sebumo perteklių ir sumažina per daug intensyvią jo gamybą. To rezultatas bus mažiau spuoguota ir turinti mažiau komedonų oda. Kremas priduoda odai natūralų matinį švytėjimą ir veikia raminančiai akne pažeistą odą. Labiausiai efektyvus T- zonos plote. Tinka besiriebaluojančiai bei akne pažeistai odai.

 

 Terapiniai kremai

 ELSA HJERONYMUS DEZINFEKUOJANTIS KREMAS. Kondicionuojantis ir gydantis kremas suerzintai, nešvariai, uždegiminei odai ir akne odai. Kremas atnaujina odos elastingumą ir minkštumą, padėdamas subalansuoti ir išsaugoti natūralų drėgnumą. Reguliuoja riebalų sekreciją, mažina komedonų ir uždegimų genezę. Probleminei odai.

 ELSA HJERONYMUS AKNE MAŽINANTIS KREMAS. Gydomasis kremas antibakteriniu efektu vietiniam naudojimui ant akne ir komedoninių vietų. Kremas turi cinko, reguliuojančio sebumo gamybą ir triklosano, mažinančio uždegimus. Yra bespalvis ir odos atspalvio. Odai su akne problemomis.

 ELSA HJERONYMUS STANDINANTIS KREMAS.     Kremas su pilingo efektu, sumažina raukšles ir raukšleles ir ypatingai pagerina odos drėgmę. Epidermis įgyja visiškai naują standumą. Po 4 savaičių naudojimo, paviršutinės raukšlės palygėja ir odos poros vaizdžiai sumažėja. Naudokite kaip naktinį kremą, masažuokit kol kremas visiškai absorbuosis. Visiems odos tipams, senstančiai odai.

 

Gilus drėkinimas

 ELSA HJERONYMUS DRĖKINANTIS KREMAS. Giliai drėkinantis dieninis kremas su liposomomis, turintis daržovių liposomų su alijošiaus ekstraktu. Pasižymi antioksidantiniu efektu, saugo odą nuo laisvųjų radikalų poveikio. Greitai susigeria. Dėl savo neriebios struktūros, puikiai tinka riebiai odai. Ne komedogeniškas, palieka odą matinę ir minkštą. Visiems odos tipams.

 

Apsauginiai kremai

 

ELSA HJERONYMUS APSAUGINIS KREMAS SPF 5.  Vandeniui atsparus apsauginis kremas sausai, jautriai ir kuperozinei odai, apsaugantis nuo visų atmosferos sąlygų, tokių kaip ledinis/smarkus vėjas, žema temperatūra, intensyvi saulė ir t.t. Kremas greit atstato natūralų odos balansą. Apsauginis kremas su UV apsauga ir SPF 5.Kremas yra dviejų tipų: natūralus ir įdegio atspalvio. Sausai ir jautriai odai.

 

ELSA HJERONYMUS ANTIOKSIDANTINIS APSAUGINIS KREMAS SPF 15. Apsauginis kremas su dideliu vitamino C kiekiu, kuris yra aktyvus antioksidantas, apsaugantis nuo melanino didėjimo, sustiprina kapiliarų sieneles ir pagerina odos metabolizmą. Rezultatas – minkštesnė, elastingesnė, gaivesnė oda. Visiems odos tipams.

 

 KAUKĖS

 

ELSA HJERONYMUS GAIVINANTI CIRKULIACINĖ KAUKĖ. Gaivinanti ir valanti kaukė pavargusiai ir stresų išvargintai veido ir kaklo odai. Kaukė pagerina odos metabolizmą, išvalo poras, balansuoja ir valo riebaluotą odą. Aktyvi medžiaga mentolis nuramina ir šaldo, mažina poras, sumažina uždegimus ir pagerina odos bendrą vaizdą. Oda tampa lygi, gaivi ir šviesi po procedūros. Visiems odos tipams.

 

 ELSA HJERONYMUS RAMINANTI KAUKĖ. Kaukė raminančiu ir atstatančiu efektu stresų nualintai, suerzintai, negyvybingai ir senstančiai odai. Odos kokybė žymiai pagerėja, malšina uždegimus, mažina poras, gerina elastingumą, daro gaivų ir lygų bendrą veido vaizdą. Naudojimas: užtepti ant veido, kaklo, dekoltė ir palikit veikti 15-25min, 2-3 kartus per savaitę. Nuplaukit švariai drungnu vandeniu, naudokite toniką stimuliuoti odą po to. Visiems odos tipams.

 

AKIŲ KREMAI

 

ELSA HJERONYMUS VISAPUSIŠKAS AKIŲ KREMAS.  Raminantis, minkštinantis, gaivinantis akių kontūrų kremas pačioms jautriausioms akims. Kremas yra dviejų sluoksnių. Sudėtyje esantis lecitinas aprūpina odą optimaliu drėkinimu ir plastiškumu.  Saldžių slyvų proteinas ramina ir minkština odą. Gydo sausas ir suskirdusias lūpas. Visiems odos tipams.

 

 ELSA HJERONYMUS AKIŲ KONTŪRŲ GELIS.   Apsauginis ir kondicionuojantis akių gelis. Hialuroninė rūgštis ir riešutų ekstraktas drėkina, apsaugo ir pastiprina švelnią akių sritį. Akių gelis veikia šaldančiai, mažina pabrinkimus akių srityje ir lygina mažas raukšles. Tinkamas kaip makiažo pagrindas. Visiems odos tipams.

 

 ELSA HJERONYMUS KOREGUOJANTIS AKIŲ KREMAS. Stimuliuoja mikrocirkuliaciją ir sumažina juodus ratilus apie akis. Pagerina odos stangrumą, tamprumą ir sumažina raukšles.  Sustiprina natūralų, odoje esantį kolageną.

 

 

SPECIALI PRIEŽIŪRA

 

ELSA HJERONYMUS AKNE MAŽINANTIS PIEŠTUKAS. Gydomasis pieštukas, pasižymintis antibakteriniu efektu. Dezinfekuoja ir sausina akne ir ramina raudonuojančią odą. Visiems odos tipams.

 

 MAKIAŽAS

 

ELSA HJERONYMUS MAKIAŽO PAGRINDAS.  Drėkinantis pudros kremas padengia odą lygiai, palikdamas ją matinę ir išlaikantis gaivią visą dieną.  Neužkiša porų ir yra nekomedoniškas. Visiems odos tipams.

 

DALTON, Beaute de la Mer(Vokietija)

ekskliuzyvine kosmetika iš jūrinių produktų)

Page_1___cover_sea_wife.jpg

 

Dalton firmos istorija prasidėjo jau nuo 1795 m.

 

Šiuo metu ši kosmetika  turi atstovybes  net 64 pasaulio šalyse.

 

 Ypatingas komponentas šioje linijoje „CELUMER“aktyvinantis odos ląsteles jūrinis ekstraktas

 

Tai naujas mokslinis pasiekimas kosmetikoje, padedantis išlaikyti odos atsinaujinimą ir jaunystę. Atstato natūralų odos balansą.

  „Celumer, ląsteles aktyvinantis ekstraktas“ susideda iš:

 

 1. Kaspijos eršketo ikrų ;


 2. Moliuskų, (vidaus ir išorės);

   

 3. Austrių su kriauklėmis;

   

 4. Planktono (vienaląsčių organizmų);

   

 5. Įvairių rūšių jūros dumblių.

   

 Šis mišrus jūrinis ekstraktas savo sudėtyje turi pagrindinių maitinančių medžiagų, tai:

 

1.      Visos vitaminų grupės,

 

2.      Baltymai , proteinai (amino rūgštys)

 

3.       Lipidai (riebiosios rūgštys)

 

4.       Mineralai ir mikroelementai.

 

Tai yra komponentai reikalingi visų ląstelių struktūrai.

 

Ypatingas, unikalus efektas - padeda prasiskverbti produktams per odos barjerą iki pamatinio odos sluoksnio ir veikia toje vietoje, kur iškyla odos problemos:

 

IŠ VIDAUS Į IŠORĘ

 Per dvi fazes:

 1. Detoksikacija: dėka mineralų ir mikroelementų suaktyvinamas metabolizmas. Toksinai patenka į limfą ir pasišalina per poras
 2. Maitinimas: dėka  mineralų vitaminai, riebalai ir baltymai patenka į giliausius odos sluoksnius. Mineralai atlieka detoksikaciją ir perneša vitaminus, riebalus, baltymus. Tai kiekvienos ląstelės sudėtinės dalys. Mineralams pernešus šias maitinančias medžiagas į gilesnius odos sluoksnius, ląstelės pasisavina tai, ko tuo metu joms trūksta ir tuo būdu atsistato pažeistos.

Patekimas į vidinius odos sluoksnius:

Daltono mineralai yra identiški odos vidinių sluoksnių mineralams, turi tokį patį pH, jonų poliariškumą, koncentraciją. Todėl labai lengvai įsiskverbia į giliausius odos sluoksnius ir atstato pažeistas ląsteles, pagreitina naujų odos ląstelių gamybą bei negyvų ląstelių pasišalinimą. Visa tai ženkliai pagerina odos išvaizdą bei būklę, leidžia ilgiau išlikti jai jauna bei švytinčia.

Be procedūrų kosmetikos kabinete, labai svarbi odos priežiūra namuose. Odos būklės, išvaizdos pagerėjimo, problemų sumažėjimo jau galima tikėtis praėjus trims savaitėms, mėnesiui laiko. Odos problemos pradedamos spęsti pokyčiams prasidedant viduje ir tokiu būdu pagerina odos išorę.

 

Didelis DALTON produktų linijų ir procedūrų pasirinkimas, leidžia išspręsti pačias įvairiausias odos problemas

celumer_line.jpg

 

 

 • DALTON CELUMER, LABAI VEIKSMINGA, ODĄ STANDINANTI PRIEŽIŪROS LINIJA IŠ IKRŲ

   

Tinka pažeistai, senstančiai odai, stimuliuoja odos medžiagų apykaitą,  padeda išlaikyti odą elastingą, tvirtą ir suteikia jai šviežią išvaizdą.

 

 • DALTON CELUMER, LABAI VEIKSMINGA, ODĄ STANDINANTI PRIEMONĖ IŠ AUSTRIŲ

  Kiekvienam odos tipui. Aktyvina odos medžiagų apykaitą ir išvaro iš odos toksinus.

 

Rekomenduojama odai su padidėjusiomis poromis, mišriai odai.

 

 • DALTON REGENERUOJANTIS KREMAS PRIEŠ SENĖJIMĄ SU IKRŲ EKSTRAKTU IR LIPOSOMOMIS

   

Liposomos ir ikrų  jūrinis ekstraktas yra optimalus kompleksas prieš senėjimą, pažeistai, sausai, brandžiai odai, linkusiai raukšlėtis.           

 

 • DALTON Q10, IKRŲ EKSTRAKTAS, LĄSTELIŲ ENERGIJA

   

 Duoda odos ląstelėms naujos  energijos ir saugo ją nuo aplinkos poveikio, laisvųjų radikalų. Sumažina raukšlių susidarymą.

 

 • DALTON AROMATIZUOTA WELLNESS SPA, IKRŲ IR MIGDOLŲ ALIEJAUS KVAPO KŪNO PRIEŽIŪRA

   

Atpalaiduojanti ir standinanti priežiūra veidui ir kūnui.

 

 • DALTON SIURPRIZAS, ŠILKAS IR IKRŲ EKSTRAKTAS

   

Jūrinės  medžiagos, ikrai ir šilkas jaunina odą ir raukšlės tampa mažiau pastebimos.

 

 • DALTON DRĖKINANTI, AUGALINĖ  TERMINĖ  ALYVUOGIŲ ALIEJAUS LINIJA, DRĖGMĖS JAUSMAS IR KOVA PRIEŠ SENĖJIMĄ

   

Drėgmės balansas saugo ir stimuliuoja biologines odos funkcijas ir imuninę sistemą.

 

 • DALTON- BALINANTI PRIEŽIŪROS LINIJA

   

Skirta melanino sintezės sureguliavimui, pigmentuotai odai, pigmentinių dėmių vystymuisi, senėjimo dėmėms, strazdanoms ir chloazmai gydyti.

 

 • DALTON JORDAN NEGYVOSIOS JŪROS DRUSKOS TERAPIJA

   

Mineralinės medžiagos iš Negyvosios jūros kosmetiniam naudojimui, neurodermatito, psoriazės ir odos alergijų gydymui.

 

 • DALTON ODOS RIEBALŲ IŠSISKYRIMĄ REGULIUOJANTI PRIEŽIŪROS LINIJA

   

Riebiai ir akne turinčiai odai.

 

 • DALTON ODĄ BALANSUOJANTI, BEKVAPĖ, BE ALIEJINĖ PRIEŽIŪROS LINIJA SU ALIJOŠIUMI IR PANTENOLIU

   

Tinka labai jautriai, polinkį alergijoms odai( kvapiosioms medžiagoms ir kontaktinėms alergijoms).

 

 • DALTON NATŪRALIAI KOREGUOJANTI LINIJA SU VITAMINU A- RETINOLIU

   

Kiekvienam odos tipui, taip pat jautriai ir problemiškai odai( jautriai saulei, akne turinčiai odai, keratozei).

 

 • DALTON KUPEROZĖS LINIJA. AUGALINIAI, ŽOLINIAI EKSTRAKTAI

   

Sausai ir linkusiai raudonuoti odai(teleangiektazija). Sustiprina kraujagyslių sieneles ir apsaugo odą nuo aplinkos poveikio.

 

 • DALTON SPIRULINA DRĖKINANTI DUMBLIŲ ODOS PRIEŽIŪROS TERAPIJA

   

Kiekvienam odos tipui, mineralų ir drėgmės balansas, antioksidantas.

 

 • DALTON SAULĖS PRIEŽIŪRA

   

Mineralizuota odos priežiūra ir apsauga nuo saulės.

 

 • DALTON KOJŲ IR RANKŲ PRIEŽIŪRA

   

Kad jūsų rankos, kojos, nagai ir padai būtų sveiki.

 

 • DALTON, SPIRULINA MAISTO PAPILDAI

   

Stiprina imuninę sistemą, idealus maisto  papildas vegetarams. Naudojamas laikantis dietų ar grįžus po gydymosi ligoninėje, organizmo stiprinimui

 

DALTON REGENERUOJANTIS KREMAS PRIEŠ SENĖJIMĄ SU IKRŲ EKSTRAKTU IR LIPOSOMOMIS

 

Liposomų ir ikrų- jūros ekstraktas yra optimalus kompleksas prieš senėjimą, pažeistai, sausai, brandžiai odai, linkusiai raukšlėtis.           

 

-dieninis ir naktinis kremas

 

-regeneruojantis serumas

 

-drėkinanti kaukė

 

-akių ir lūpų kremas

 

-regeneruojančios ampulės

 

 

DALTON Q10, IKRŲ EKSTRAKTAS, LĄSTELIŲ ENERGIJA VIOLETINĖ LINIJA PRIEŠ SENĖJIMĄ

 

 

Gyvybinės funkcijos duoda odai naujos ląstelių energijos ir saugo ją nuo aplinkos poveikio, laisvųjų radikalų. Sumažina, sulėtina raukšlių susidarymą

 

- sustiprina ląstelės energiją

 

- sumažina raukšles

 

- išlygina odą

 

 

Su amžiumi (jau nuo 30 metų),  dėl streso, mūsų kūnas gauna vis mažiau Q10, dėl to sulėtėja ląstelių aktyvumas ir senėjimo požymiai vis labiau pastebimi - oda sensta. „Q10 IKRŲ EKSTRAKTAS“ duoda odai naują ląstelių energiją: stabilizuojamas odos elastingumas. Raukšlės stebimai sumažėja, oda atrodo tvirtesnė ir šviežesnė.

 

Koenzimas Q10 yra natūrali odos substancija, kuri biologiškai stimuliuoja odą. Q10 pagalba ląstelių regeneracija suaktyvėja.

 

Ikrai yra aktyvioji substancija, turinti savyje visas svarbiausias medžiagas, kurios reikalingos odai. Maistingosios medžiagos, kurių trūksta ląstelių struktūrai, yra gaunamos per jonų pasikeitimą. Jie aktyvina ląstelių atsinaujinimą, reguliuoja drėgmę ir tuo pačiu pagreitina odos atsinaujinimą. Dėl to susibalansuoja odos funkcijos ir susinormalizuoja problemos.

 

Dėl teisingo produktų naudojimo, galima pastebėti gerus rezultatus po 28-30 dienų. Akivaizdžiai matomas odos pagražėjimas.

 

 

-naktinis ir dieninis kremas, atstatantis, kovoja prieš senėjimą

 

-veido kaukė, atstatanti, kovoja prieš senėjimą

 

-koncentruotas serumas, atstatantis, kovoja prieš senėjimą

 

-akių ir lūpų kontūrų kremas, atstatantis, kovoja prieš senėjimą

 

-wellness-spa kūno losjonas, atstatantis, kovoja prieš senėjimą

 

-ypatingo poveikio ampulės prieš senėjimą                         

 

 

 

DALTON AROMATIZUOTA WELLNESS SPA, IKRŲ IR MIGDOLŲ ALIEJAUS KVAPO KŪNO PRIEŽIŪRA

 

Atpalaiduojanti ir standinanti priežiūra veidui ir kūnui.

 

VEIDO PRIEŽIŪRA:

 

-drėkinantis, formuojantis kremas iš ikrų

 

-drėkinanti, formuojanti kaukė iš ikrų

 

-maitinantis, formuojantis kremas iš ikrų

 

-maitinanti, formuojanti kaukė iš ikrų

 

KŪNO PRIEŽIŪRA:

 

Citrusinių vaisių kvapas

 

-natūralių darželio gėlių kvapo priežiūra plaukams ir kūnui po dušo

 

-natūralių darželio gėlių kvapo kūno purškiklis

 

-natūralių darželio gėlių kvapo kūno emulsija

 

Vanilės kvapas

 

-tropinių gėlių kvapo priežiūra plaukams ir kūnui po dušo

 

-tropinių gėlių kūno purškiklis

 

-tropinių gėlių kūno emulsija

 

 DALTON SIURPRIZAS, ŠILKAS IR IKRŲ EKSTRAKTAS

 

Jūrinės medžiagos, ikrai ir šilkas lygina odą ir raukšlės tampa mažiau pastebimos.

 

-atstatantis kremas, prieš senėjimą

 

 

 ALYVUOGIŲ ALIEJAUS LINIJA

 

DALTON DRĖKINANTIS, AUGALINIS TERMINIS ALYVUOGIŲ ALIEJAUS KREMAS- DRĖGMĖS JAUSMAS

 

Drėgmės balansas saugo ir stimuliuoja biologines odos funkcijas bei imuninę sistemą. Drėgmės praturtintas produktas prieš senėjimą, skirtas veidui, kūnui ir plaukams. Tinka jautriai odai.

 

 

- su nuostabiuoju alyvuogių aliejumi

 

- alyvmedžių lapų ekstraktas

 

- CELUMER jūros mineralai

 

 ALYVMEDIS - VIDURŽEMIO JŪROS MEDIS, PASAULIO MEDIS

 

Šiandien visame pasaulyje auga apie 800 milijonų alyvmedžių, 90 % prie Viduržemio jūros, daugiausia Graikijoje, Ispanijoje ir Italijoje. Be pagrindinio, kulinarinio intereso, dar antikoje alyvuogių aliejus buvo pradėtas ruošti ir naudoti kosmetikoje išoriškai. Alyvuogių aliejus yra ne tik labai skanus, bet ir  dėl savo sudėtyje turimo didelio nesočiųjų riebalų kiekio, yra labai naudingas sveikatai.

 

 PRODUKTAI

 

KONSISTENCIJA/ AKTYVŪS INGREDIENTAI:

 

Alyvuogių aliejus ir alyvmedžių lapų ekstraktas turi daug nesočiųjų riebalų rūgščių. Moksliniai tyrimai įrodė, kad alyvuogių aliejus labai gerai odai: paprastieji nesotieji riebalai labai panašūs į odos riebalus.

 

CELUMER JŪROS MINERALAI:

 

Dumbliai, Negyvosios jūros druska, migdolų aliejus, sojų aliejus, taukmedžio sviestas, rutinas, rozmarino aliejus, miežinės kruopos ir melisų ekstraktas, vitaminas E, dykumų rožė (turi drėkinantį poveikį). Šie puikūs komponentai apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų, stimuliuoja ląstelių struktūrą, aktyvina medžiagų apykaitą, suteikia odai drėgmės ir tvirtumo. Sustiprinamas ląstelių osmosinis balansas, palaikoma ląstelių struktūros pusiausvyra  ir sustiprinama odos imuninė sistema.

 

 INGREDIENTAI IR JŲ POVEIKIS

 

PAGRINDINĖ SUDĖTIS:

 

70% glicerinų iš  riebiųjų rūgščių, apie 25% palmitino, stearino ir arachisų rūgščių.

 

Alyvuogių aliejus turi labai  svarbių Omega-3 riebiųjų rūgščių, tokių kaip būtinosios alpha-linoleninės rūgšties (ALR)—nepakeičiamos omega–3 riebiosios rūgšties; 55%-80% mononesočiųjų riebiųjų rūgščių. Visa tai reikalinga mums kasdieniniam maitinimuisi, kad susidarytų hormonai, kurie teigiamai veiktų, pvz.: raumenų kraujotaką, kraujo spaudimą, širdies ritmą ir kraujo krešėjimą.

 

Be to, alyvuogių aliejus turi  daugiau nei 21% polinesočiųjų riebalų rūgščių ir yra praturtintas vitamino A ir E.

 

Ypatingai odos ir jos priedų būklei  turi įtakos:

 

·         alfa-linoleninės rūgšties (ALR)—nepakeičiamos omega–3 riebiosios rūgšties;

 

·         linoleinės rūgšties (LR)—nepakeičiamos omega–6 riebiosios rūgšties.

 

Šios dvi polinesočiosios riebiosios rūgštys yra gyvybiškai svarbios žmogui ir turi būti gaunamos su maistu, nes mūsų organizmas jų negamina. Jos būtinos ląstelių membranų elastingumui palaikyti ir vaidina svarbų vaidmenį cholesterolio apykaitoje. Omega–3 rūgštys skatina plaukų augimą. Jei šių rūgščių trūksta, plaukai tampa sausi ir ima lūžinėti. Šiomis rūgštimis ypatingai turtingas alyvuogių aliejus. Veikdamas raminančiai ir priešuždegimiškai alyvų aliejus padeda įveikti odos paraudimus ir niežėjimą egzemos, žvynelinės ar rožės atvejais.  Omega–3 riebiosios rūgštys naikina veido riebalų perteklių, kuris užkemša poras, todėl aliejus pagelbėja norint išnaikinti jaunatvinius spuogus.Ypatingai  svarbu gauti pakankamai omega-3 riebiųjų rūgščių dietos besilaikančioms moterims, kurių plaukai nusilpsta, oda suglemba ir atsiranda raukšlelių. Naudojant alyvų aliejaus produktus plaukai sustiprėja, tamp gražūs bei žvilgantys, o oda—švelni ir lygi it aksomas.

 Alyvuogių aliejus turi tokius nuostabius mineralus ir mikro elementus kaip: kalis, kalcis, magnis, fosforas, geležis ir svarbių augalų komponentų. Tai turi didelę reikšmę ląstelių maitinimuisi ir vėžio prevencijai.

 

 ALYVUOGIŲ ALIEJUS ANTIKOJE

 

Senovėje graikai po vonios tepdavosi kūną alyvuogių aliejumi, kad išlaikytų jį šiltą ir išvengtų odos išsausėjimo. Alyvuogių aliejų oda gerai įsisavindavo, jis prasiskverbdavo į giliausius sluoksnius ir sudrėkindavo odą. Todėl ir dabar jis skirtas naudoti švelniai kūdikio, brandžiai ir jautriai odai. Alyvuogių aliejus palaiko odą sveiką, tvirtą, apsaugo nuo išsausėjimo, dezinfekuoja ir padeda greičiau užgyti žaizdoms. Ypatingai rekomenduojama sausai, jautriai odai, egzemų, psoriazės, neurodermatito gydymui. Senovės romėnai į alyvuogių aliejų dėdavo čiobrelio žaizdų valymui ir raudono vyno- randų gydymui. Alyvuogių aliejus ir alyvmedžių lapų aliejus yra DALTON pagrindas, kaip ingredientas, padedantis lyginti raukšles,užkirsti kelią joms atsirasti ir pernešti drėgmę

 

.

 ALYVMEDŽIŲ LAPŲ NAUDOJIMAS

 

Alyvmedžių lapai turi ilgą istoriją. Juos naudodavo tradicinėje medicinoje Viduržemio jūros šalyse. Pagrindinis ingredientas vadinamias oleuropeinu, kuris sumažina uždegimą, ramina niežėjimą, be to yra efektyvūs prieš daugelį mikrobų.

 

Aplink Viduržemio jūrą geriama arbata iš alyvmedžių lapų, kuri sumažina temperatūrą ir reguliuoja aukštą kraujo spaudimą. Tai natūralus antibiotikas.

 

Prisiminkite, kad alyvmedžiai gali išgyventi iki 1000 metų ir daugiau ir jų lapai nenukrenta. Vien tai parodo, kokie patvarūs yra alyvmedžių lapai.

 

 ALYVUOGIŲ ALIEJUS - SKYSTASIS AUKSAS

 

Alyvuogių aliejus vadinamas skystu auksu, atsižvelgiant į didžiulę jo reikšmę kultūros bei mitybos istorijoje. Alyvmedžių istorija sugrąžina mus į Antikos laikus. Jaunuo seno hebrajai, egiptiečiai, graikai ir romėnai pasakojo apie aliejaus medžius. Kretiečiai naudojo  alyvuoges  jau  6000 metų prieš Kristų, kaip vieną svarbiausių maisto produktų. Olimpinėse žaidynėse Graikijoje alyvuogės šakelė buvo kaip pergalės ženklas, Homeras rašė, kad kovotojai prieš žaidynes turi laikytis specialios dietos, kurios didžiausią dalį sudaro alyvuogių aliejus ir iš jo pagamintas maistas. Nuo Nojaus laivo laikų alyvos šakelė simbolizuoja taiką. Antikinės Graikijos didvyrio Herkuleso, kurio lazda buvo padaryta iš alyvmedžio, dėka šis medis pradėjo reikšti jėgą ir stiprybę. Alyvuogių aliejumi tepamas karalių ar karalienių kūnas buvo prilyginamas jų karūnavimui. Tas vėliau suteikė alyvuogių aliejui autoritetingumo ir gerovės, turtingumo reikšmę.

 

 

-alyvuogių aliejaus, alyvuogių kremas prieš senėjimą

 

-karotino kremas-gelis

 

-kremas sausai ir jautriai odai

 

-drėkinanti emulsija

 

-standinanti emulsija

 

-drėkinančios ampulės

 

 DALTON- BALINANTI PRIEŽIŪROS LINIJA

 

Skirta melanino sintezės sureguliavimui, pigmentuotai odai, nepastovių pigmentinių dėmių vystymuisi, senėjimo dėmėms, strazdanoms ir chloazmai gydyti.

 

-priežiūros kremas

 

-priežiūros emulsija

 

-kaukė

 

-esensijos koncentratas

 

 DALTON  NEGYVOSIOS JŪROS DRUSKOS TERAPIJA

 

Mineralinės medžiagos iš Negyvosios jūros kosmetiniam naudojimui, neurodermatito, psoriazės ir odos alergijų gydymui.

 

-valomasis gelis

 

-valomasis tonikas

 

-priežiūros kremas

 

-kreminė kaukė

 

-kūno ir plaukų priežiūra prieš pleiskanas

 

-priežiūros emulsija

 

-originali Negyvosios jūros druska

 

DALTON SPIRULINA DRĖKINANTI DUMBLIŲ ODOS PRIEŽIŪROS TERAPIJA

 

Kiekvienam odos tipui, mineralų ir drėgmės balansas, antioksidantas.

 

-valomasis pienelis su šveitikliu(pylingas)

 

-gaivinantis, šviežinantis, tonizuojantis losjonas

 

-spirulina kremas

 

-spirulina drėkinanti priežiūros emulsija

 

-pirulina gelinė kaukė

 

 

DALTON SAULĖS PRIEŽIŪRA

 

Mineralizuota odos priežiūra ir apsauga nuo saulės.

 

-apsauginis gelis nuo saulės SPF 12

 

-apsauginis pienelis nuo saulės SPF 16

 

-apsauginis kremas nuo saulės SPF 25

 

 

SPIRULINA platensis mikrodumbliai - naturali gamtos dovana iš vandens ir saules.

 

 

SPIRULINA PLATENSIS MIKRODUMBLIU MAISTO PAPILDAS

 

Spirulina (spirulina platensis) – melsvai žalias mikrodumblis, chlorofilo ir lengvai įsisavinamų baltymų šaltinis. Tai antioksidantas, kurio sudėtyje yra amino rūgščių, vitaminų ir mineralų. Šis maisto papildas padeda reguliuoti kūno svorį, vartojamas esant alerginėms ligoms, organizmo valymui.

 

Rekomenduojama vartoti:

 

- nutukimu ir cukriniu diabetu sergantiems žmonėms;

 

- širdies ir kraujagyslių sistemai stiprinti;

 

- persirgus sunkia liga;

 

- sportininkams;

 

- dietos besilaikantiems asmenims.

 

 Vartojimas: vartoti kaip maisto papildą, prieš valgį po 2 tabletes 3 kartus per dieną, užgeriant stikline vandens.

 

 

Pietų Amerikos actekai ir afrikiečiai, gyvenantys prie Čado ežero, – sveiki ir ilgai gyvena. Apie japonų ilgaamžiškumą esame girdėję daugelis. Tarp vienų ir kitų bendra ir tai, kad ir vieni, ir kiti maistui naudoja spiruliną. Šis melsvai žalias vandens augalas, vienas iš seniausių augalų žemėje (jo amžius siekia net 3,5 mln. metų). Šis augalas turi labai retų žmogaus organizmui svarbių medžiagų, kurių nėra kituose augaluose. Minėtoje Afrikos vietoje jis ir auga natūraliomis sąlygomis. Japonijoje apie 45 proc. gyventojų nuolat vartoja spiruliną kaip biologinį maisto papildą. Natūraliomis sąlygomis spirulina auga tik Afrikoje ir Pietų Amerikoje. Būtent ši spirulina ir naudojama Spirulina platensis maisto papilde. Pačia geriausia, kokybės prasme, laikoma šviežia spirulina, t. y. naudojama produktuose termiškai ir fiziškai neapdorota. Tačiau didžioji dalis pasaulyje suvartojamos spirulinos išauginama specialiomis laboratorinėmis sąlygomis, todėl ir skiriasi kaina bei kokybė.

 

Kokių naudingų žmogui medžiagų yra spirulinoje?

 

Spirulinoje gausu baltymų – net tris kartus daugiau nei mėsoje. Negana to, organizmas juos pasisavina lengviau nei iš gyvulinės kilmės produktų.

 

Jos sudėtyje yra visos organizmui būtinos aminorūgštys, daug mikro- bei makroelementų (Fe, Ca, Cu, Mg, Zn, F, Se) ir vitaminų, beta karotino, nukleininės rūgšties, riebalu rugstys omega 6 ir gama 9 linolininės rūgštys,

 

 fermentų ir kt. Ypač didelė vitaminų B, ir ypač B12 koncentracija.

 

Beta karotino spirulinoje 10 kartų daugiau nei morkose, o į sudėtį įeinantį geležis yra ypač gerai pasisavinama organizmo.

 

Riebalu rugstys omega 6 ir gama 9 linolininės rūgštys.

 

Sudėtyje esantis chlorofilas pasižymi stipriomis organizmą detoksikuojančiomis savybėmis.

 

Visi į spirulinos sudėtį įeinantys elementai yra subalansuoti ir lengvai pasisavinami organizmo.

 

Spirulina subalansuoja žarnyno mikroflorą, intensyviai šalina iš organizmo nuodingąsias medžiagas, stiprina raumenis, gerina regėjimą, odą daro elastingesnę, stiprina plaukus, normalizuoja cholesterolio kiekį kraujyje, stimuliuoja medžiagų apykaitą, gerina kepenų veiklą, stiprina nervų sistemą .

 

Spirulina labai tinkama vartoti po sunkių ligų, operacijų bei įvairių lėtinių ligų atvejais. Tai labai aktualu, kai tenka vartoti daug sintetinių gydomųjų preparatų.

 

Spirulina platensis maisto papildas tiks visiems ir įvairiais gyvenimo atvejais:

 

 

 1. Jei gyvenate aktyvų gyvenimą, sportuojate:

   

·         sudėtyje yra mitybai būtinų baltymų su visaverčiu aminorūgščių kompleksu ir nedidelis kiekis riebalų;

 

·         Preparatas papildytas vitaminų B kompleksu, būtinų stresinėms situacijoms įveikti bei sveikiems plaukams ir nagams palaikyti;

 

·         Beta karotinas būtinas kiekvieno suaugusiojo regėjimo aštrumui palaikyti, padeda išlaikyti gerą regėjimą;

 

 1. Suaugusiems:

   

·         organizmą detoksikuojantis chlorofilas pašalina dalį su greituoju ar sintetiniu maistu gaunamų toksinų ir yra būtinas kiekvienam;

 

·         puikus papildas paisantiems griežtos dietos ir nenorintiems pakenkti savo sveikatai.

 

·         Jame esanti lengvai pasisavinama geležis praverčia sergantiesiems mažakraujyste ar turintiems polinkį į šią ligą.

 

·         Preparatas turi visą kompleksą vitaminų B, reikalingų depresijai įveikti, įtemptai dirbant ar norint išlaikyti sveikus plaukus ir nagus.

 

 1. Vaikams:

   

·         Preparatas užtikrina vaikams reikalingą geležies kiekį bei natūraliai padeda ją pasisavinti.

 

 1. Pagyvenusiems žmonėms:

   

  • didelis kiekis beta karotino padeda išsaugoti regėjimo aštrumą,

    

·         vitaminų B kompleksas – išlaikyti vidinę pusiausvyrą,

 

·         chlorofilo valomosios savybės mažina organizme susikaupusių toksinų poveikį.

 

Visa tai užtikrina harmoniją mūsų organizme. Zmogaus organizmas gali spiruliną labai gerai absorbuoti, nes lasteles membrana sudaryta is lengvai perdirbamo mukopolisacharidu-sluoksnio be celiuliozes.

 

 

 SPIRULINA nera juros dumbliai. SPIRULINA platensis mikro elementai-dumbliai auga naturaliai sarminiame vandenyje(pH value 9-11).

 

SPIRULINA platensis dumbliai yra vienas is labiausiai nepaprastų kada nors atrastų maisto papildų Tai yra ne juros dumbliai, bet ypatingi augaliniai organizmai, kurie auga karstoje sauleje, labai sarminiame vandenyje, tokiame kaip vanduo Afrikos jūrose

 

SPIRULINA platensis yra pripazintas maisto papildas, kuris buvo ir toliau bus naudojamas kaip baltymu ir maistingu medziagu saltinis ivairiose šalyse.

 

SPIRULINA platensis

 

Celiulito gydymui

 

Efektyvi pagalba celiulito gydymui 6-8 SPIRULINA platensis tabletės per diena. Sis gydymas veikia is vidaus I isore ir ir stimuliuoja odos metabolizma.

 

SPIRULINA platensis

 

Sveika  svorio mazinimo procedura

 

Sveikas svorio mazinimas, svorio netekimas yra galimas su SPIRULINA platensis, nes gerai stimuliuojamas odos metabolizmas. SPIRULINA platensis mikrodumbliai yra sparciai isisavinami i kuna. Jie susmulkinami virskinamajame trakte, ir atiduoda maistingasias Spirulina platensis medžiagas į kraujotaką,  tuo pačiu pašalina toksiškas medžiagas iš organizmo

 

Užkertamas kelias nepakankamumo simptomams, sumazinamas alkio pojutis.

 

SPIRULINA platensis

 

Imunines sistemos palaikymas

 

Tai svarbu zmonems, kurie is tikruju dar nera sergantys, tačiau jau kencia nuo pastebimo imunines sistemos nusilpimo.

 

Jis tinkamas zmonems, kurie meta svorį, po operacijų, prieš infekcijas, blogai valgantiems vaikams ir visiems tiems, kurie nori sustiprinti imunine sistema. Ypatingai gerai pastiprinti imunitetą ilguoju, tamsiuoju ziemos periodo metu.

 

SPIRULINA platensis

 

Stimuliuojama koncentracija- greitai nugali stresa ir jauciamas palengvejimas

 

Uzkerta kelia nuovargio simptomams, tai taip pat naudinga egzaminu metu (sumazina stresa).. SPIRULINA platensis ypatingai naudingas pries ir po alkoholio naudojimo: tai sumazina per dideli rugstinguma sukelta alkoholio.

 

SPIRULINA platensis

 

Pagalbininkas kovoje pries vezi

 

Organizmo pasipriesinimas yra sustiprinamas. SPIRULINA platensis ženkliai padidina gamma-interferono augimo lygį ir piktybines ląsteles naikinančių ląstelių skaičių, SPIRULINA platensis vartojimas turi gydomųjų priešvėžinių savybių.

 

 

 PARACELSUS MEDICUS yra Erikos Bauer grupės, kuriai taip pat priklauso tarptautinė kosmetikos kompanija Etiene Dalton Beaute de la mer, narys.

 

PARACELSUS yra saugomas tarptautinis, priveligijuotas Erikai Bauer. prekybinis zenklas

 

PARACELSUS-NATURAL produktai yra  sėkmingai parduodami visame pasaulyje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oficialus   Make-up Studio, Elsa Hjeronymus ir DALTON, Beaute de la Mer atstovas Lietuvoje:

 B. Stalioraitienės grožio studija,

Vasario 16-osios g. 5, LT 68299, Marijampolė , tel/fax:8-343-52715;

 mob.:8-687-58471; e-mail: info@groziostudija.lt